pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Magiczny domek na drzewie. Księżyc o północy

Autor książki:

Mary Pope Osborne

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 82 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788365796400
ISBN: 978-83-6579-640-0
Data: 2018-02-28
24.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Numer jeden listy bestsellerów New York Timesa - Magiczny domek na drzewie to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem.

Trzy dwa jeden START!
Magiczny domek na drzewie przenosi Jacka i Anię na Księżyc - i do PRZYSZŁOŚCI! Jakie zadanie ich czeka? Znaleźć ostatni przedmiot oznaczony literą M, który pomoże Morgan uwolnić się od zaklęcia. Czy zdążą to zrobić, zanim skończy im się tlen? Czy pomoże im tajemniczy człowiek z księżyca? I dlaczego ich myszka, Fistaszek, zachowuje się tak dziwnie?
Ponad 130 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie!
W serii Magiczny domek na drzewie ukazały się: Dinozaury przed zmrokiem, Rycerz o świcie, Mumie o poranku, Popołudnie z piratami, Noc z wojownikami ninja, Popołudnie nad Amazonką, Epoka lodowcowa o zachodzie słońca, Księżyc o północy, Nurkowanie z delfinami, Słońce zachodzi w mieście duchów.

W serii Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów ukazały się: Dinozaury, Rycerze i zamki, Mumie i piramidy, Piraci, Wojownicy ninja i samurajowie, Lasy deszczowe.

Polecamy także: Misje Merlina. Święta w Camelocie.

Książka "Magiczny domek na drzewie. Księżyc o północy" - Mary Pope Osborne - oprawa twarda - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 82 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.