pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Łowcy kości. Tom 1. Pościg

Autor książki:

Steven Erikson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 608 s.
Wymiar: 130x185 mm
EAN: 9788374800242
ISBN: 83-7480-024-0
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Opis książki:

Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście YGhatan. "Dowodzi nim fanatyk, Leoman od Cepów. Perspektywa oblegania tej starganej fortecy niepokoi znużonych żołnierzy Czternastej Armii, albowiem tu właśnie zginął największy wódz Imperium, Dassem Ultor, i tu przelano morze malazańskiej krwi. Owo złowrogie miasto cuchnie śmiercią... Tymczasem jednak wykonano już pierwsze ruchy w konflikcie na znacznie większą skalę. Okaleczonemu Bogu przyznano miejsce w panteonie. Nastąpił w nim rozłam i każdy z bogów musi się opowiedzieć po jednej ze stron. Bez względu na to, którą wybiorą, zasady się nieodwołalnie zmieniły i pierwsza krew zostanie przelana w świecie śmiertelników.
„Łowcy kości" są kolejnym rozdziałem monumentalnej Malazańskiej Księgi Poległych. Doskonałą powieścią o wojnie i zdradzie, stawiającą Stevena Eriksona pośród największych mistrzów gatunku.

Książka "Łowcy kości. Tom 1. Pościg" - Steven Erikson - oprawa miękka - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 608 stron i została wydana w 2006 r.