pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lockwood i spółka. Tom 3. Mroczny sobowtór

Autor książki:

Jonathan Stroud

Dane szczegółowe:
Wydawca: Poradnia K
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788367195690
ISBN: 978-83-6719-569-0
Data: 2023-03-07
Cena wydawcy: 49.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

WIDMA NA STRYCHU ZJAWY PRZY ŁÓŻKU OD TEGO JEST LOCKWOOD I SPÓŁKA!

Przerażający wysyp duchów powoduje chaos w całym Londynie. Podczas gdy policja, rząd i prywatni detektywi są bezradni, trio z najmłodszej londyńskiej agencji detektywistycznej podejmuje największe jak dotąd wyzwanie w karierze. To będzie prawdziwy horror!

Agenci z Lockwood i Spółka, początkowo wyłączeni z dochodzenia nad źródłem tego wysypu zjawisk paranormalnych, i tak pracują pełną parą. Anthony niczego się nie boi, George rozwiąże każdą zagadkę, Lucy puszcza wodze swojego talentu, a duch zamknięty w słoju rzuca sardoniczne komentarze.

Od kiedy Lockwood odsłonił przed Lucy i Georgeem kilka faktów ze swojej przeszłości, cała trójka jeszcze bardziej się zbliżyła, a Lucy czuje, że na Portland Row jest jej prawdziwy dom. Gdyby tylko nie pojawiła się w nim nowa asystentka Lockwooda, irytująca, energiczna i kompetentna Holly Munro

Tymczasem w Londynie jest coraz więcej nawiedzonych domów, nocnych napaści i niesamowitych zdarzeń. Czy Lockwood i Spółka zdołają odłożyć na bok niesnaski A może narastający konflikt narazi ich wszystkich na śmiertelne niebezpieczeństwo

W najnowszej części serii Lockwood i Spółka robi się naprawdę groźnie, napięcie rośnie, a wraz z nim powstają nowe więzi i nieoczekiwane sojusze.

Książka "Lockwood i spółka. Tom 3. Mroczny sobowtór" - Jonathan Stroud - oprawa miękka - Wydawnictwo Poradnia K. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2023 r.