pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Literki Gryzmołki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 60 s.
Wymiar: 160x130 mm
EAN: 9788367212205
ISBN: 978-83-6721-220-5
Data: 2022-06-09
20.97  26.90  5.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Gryzmołki. Literki (3-6 lat) to zestaw 60 kreatywnych zadań, które wprowadzą przedszkolaki w świat liter i przygotowują je do nauki czytania i pisania. Różnorodne zabawy opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej pomagają kojarzyć dźwięki mowy z zapisem literowym oraz odczytywać wyrazy. Rozwijają przy tym percepcję wzrokową i słuchową, pamięć oraz wyobraźnię językową.

Trening grafopercepcji i grafomotoryki Które wyrazy rozpoczynają się głoską a Ile sylab słyszysz w wyrazie guzik Które wyrazy rozpoczynają się wielka literą
Gryzmołki. Literki (3-6 lat) to zestaw dla przedszkolaków, które są gotowe do podjęcia wyzwania, jakim jest nauka czytania i pisania. Zadania polegają m.in. na rozróżnianiu liter spośród innych symboli i znaków, łączeniu pierwszej litery ze słowem, literowaniu ze słuchu, dzieleniu wyrazów na sylaby, odnajdywaniu wyrazów w wykreślance, rozwiązywaniu rebusów wyrazowo-obrazkowych, przechodzeniu przez labirynty z literami czy rysowaniu po śladzie. Ćwiczą w ten sposób grafopercepcję i grafomotorykę.

W zestawie znajduje się 60 zadań na kartach zmywalnych oraz flamaster suchościeralny, dzięki czemu ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie. Wszystkie zadania zostały opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Bożenę Dybowską i Justynę Perkuszewską-Staniszewską, oraz zilustrowane przez Monikę Domaradzką, tak aby trenować percepcję wzrokową i zachęcić do zabaw. Rozwój: nauka czytania, rozwój mowy, grafopercepcja, grafomotoryka Autorzy: Bożena Dybowska - nauczycielka i pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi zajęcia plastyczne i techniczne rozwijające twórcze zdolności dzieci. Justyna Perkuszewska-Staniszewska - nauczycielka informatyki i edukacji wczesnoszkolnej. Pasjonuje się programowaniem. Monika Domaradzka - ilustratorka książek dla dzieci. W serii również: Gryzmołki Cyferki Gryzmołki Zwierzęta Gryzmołki Angielski

Książka "Literki Gryzmołki" - Bożena Dybowska, Justyna Perkuszewska-Staniszewska - oprawa twarda - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 60 stron i została wydana w 2022 r. Cena 20.97 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]