pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem

Autor książki:

Bożena Dybowska, Anna Grabek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788366949836
ISBN: 978-83-6694-983-6
Data: 2022-01-27
32.88  44.90  12.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pakiet 100 rozwijających zabaw dla przedszkolaków
Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (4-5 lat) to zestaw 100 zabaw rozwijających kompetencje matematyczne, logiczne i językowe u przedszkolaków. Różnorodne zadania wspomagają naukę liczenia w zakresie 10, porównywanie wielkości i liczebności, klasyfikację przedmiotów, a także ćwiczą spostrzegawczość i myślenie logiczne oraz przygotowują do nauki pisania i czytania.

Podróż na krańce wszechświata W podróż po wszechświecie zabiera dzieci sympatyczny robot Eliot. Dzięki niemu przedszkolaki poznają kosmos, planety i inne roboty. Książka zawiera 40 zabaw pobudzających dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Do rozwiązania zadań można użyć kredek lub kolorowych flamastrów. We wstępie książki znajdują się również wskazówki dotyczące rozwoju 4- i 5-latków. Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach zamieszczono 60 zagadek o różnym stopniu trudności. Dzięki specjalnemu flamastrowi ścieralnemu każde zadanie dziecko może rozwiązywać wielokrotnie. Może też bez obaw poprawić błąd, ćwicząc przy tym precyzję. Łamigłówki opracowane przez pedagogów i nauczycieli są dostosowane do możliwości percepcyjnych i umiejętności przedszkolaków.

Kosmiczną tematykę uzupełniają kolorowe rysunki Danki Fukowskiej. Stworzona przez nią postać przyjaznego robota Eliota rozbudza zainteresowanie nieziemską przestrzenią i bajecznymi planetami, zachęca również do treningu spostrzegawczości i koncentracji. Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (4-5 lat) to nowe wydanie bestsellera 100 zabaw z robotem Eliotem. Rozwój nauka liczenia, rozwój mowy, przyroda, grafomotoryka Autorzy: Bożena Dybowska - pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Anna Grabek - pedagog, matematyczka Danka Fukowska - ilustratorka

Książka "Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem" - Bożena Dybowska, Anna Grabek - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.88 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]