pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Liczenie baranów. O naturze i przyjemnościach snu
Tytuł książki:

Liczenie baranów. O naturze i przyjemnościach snu

Autor książki:

Paul Martin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 576 s.
Wymiar: 190x125 mm
EAN: 9788374959698
ISBN: 978-83-7495-969-8
Data: 2011-04-19
pozycja niedostępna
Produkty podobne:

Liczenie baranów. O naturze i przyjemnościach snu - Paul Martin - opis książki:

Kolejna, po "Seksie, narkotykach i czekoladzie", książka Paula Martina przybliża przyjemności, o których nam się nawet nie śniło.
Ile prawdy jest w powiedzeniu, że kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje Dlaczego ptaki śpią z jednym okiem otwartym Jak radzili sobie ludzie bez kofeiny i przed wynalezieniem budzika I czy w dzisiejszych czasach ktokolwiek się jeszcze wysypia
Chociaż przesypiamy jedną trzecią życia, nadal zadziwiająco mało wiemy na temat źródeł snu i jego celu. W najnowszej książce Paula Martina znajdziemy wszystko, co współczesna nauka wie o tym najbardziej tajemniczym stanie człowieka. Autor rozwikła dla nas zagadkę ziewania, ukaże zagrożenia związane z lunatyzmem, a nawet zwróci uwagę na nocne, nie tylko męskie, erekcje. Czy możemy kontrolować swoje sny I do czego w ogóle są nam one potrzebne Paul Martin podkreśla ważną dla naszego życia rolę spania i śnienia. Dzięki niemu mamy szansę nabrać większego szacunku do tego cudownego czasu spędzanego w oderwaniu od świata oraz nauczyć się czerpać ze snu większą przyjemność.

Książka „Liczenie baranów. O naturze i przyjemnościach snu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 576 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Paul Martin - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: