pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Licytacje komornicze. Jak okazyjnie kupić dom, samochód czy mieszkanie...
książka:

Licytacje komornicze. Jak okazyjnie kupić dom, samochód czy mieszkanie za ułamek ich wartości rynkowej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 70 s.
Wymiar: 144x206 mm
EAN: 9788378057741
ISBN: 978-83-7805-774-1
Data: 2013-07-26
pozycja niedostępna

Licytacje komornicze. Jak okazyjnie kupić dom, samochód czy mieszkanie za ułamek ich wartości rynkowej - Krzysztof Nowakowski - opis książki:

Licytacje komornicze to praktyczny i przystępny poradnik. Czytelnik dowie się dzięki niemu, czym są licytacje komornicze, w jaki sposób do nich dochodzi oraz pozna obowiązki ciążące na wierzycielu chcącym odzyskać swoje pieniądze. Autor wskazuje, jak odnajdywać informacje o mających się odbyć licytacjach. Książka prezentuje zarówno licytacje ruchomości (samochodów, komputerów, mebli, itp.) jak i nieruchomości (domów, mieszkań, ziemi) oraz niebezpieczeństwa mogące czaić się podczas licytacji. Przedsiębiorcy poznają rzadko praktykowany, mało znany i w 100% skuteczny sposób odzyskiwania wierzytelności od niepłacących faktury nieuczciwych kontrahentów. To tylko niektóre z zagadnień związanych z tym tematem. Publikację polecają niezależni prawnicy:

Książka „Licytacje komornicze. Jak okazyjnie kupić dom, samochód czy mieszkanie za ułamek ich wartości rynkowej” - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza.

Książka posiada 70 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Licytacje komornicze. Jak okazyjnie kupić dom, samochód czy mieszkanie..."
Krzysztof Nowakowski - autor m.in.:
Zbiór zadań z matematyki dla chemików - okładka książki
Zbiór zadań z matematyki dla chemików cz. 2 Stanisław Gniłka, Krzysztof Nowakowski, Danuta Stachowiak-Gniłka;