pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2017

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 570 s.
Wymiar: 130x195 mm
EAN: 9788364153884
ISBN: 978-83-6415-388-4
Data: 2018-02-19
Cena wydawcy: 55.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie książki Leki po Dyplomie - Kardiologia i Angiologia.

"dla lekarzy"
Książka Leki po Dyplomie - Kardiologia i Angiologia przeznaczona jest dla lekarzy kardiologów i angiologów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także te stosowane w lecznictwie zamkniętym oraz niektóre preparaty dostępne bez recepty, promowane przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2017. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeu-tyczno-chemicznej (ATC).

Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnienie materiałów źródłowych na temat preparatów i współpracę, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o lekach.

Książka "Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2017" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 570 stron i została wydana w 2017 r.