pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2014
książka:

Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2014

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788364153174
ISBN: 978-83-6415-317-4
Data: 2014-07-22
55.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2014 - opis książki:

Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie książki Leki po Dyplomie - Kardiologia i Angiologia.

dla lekarzy Książka Leki po Dyplomie - Kardiologia i Angiologia przeznaczona jest dla lekarzy kardiologów i angiologów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajda Państwo także te stosowane w lecznictwie zamkniętym oraz niektóre preparaty dostępne bez recepty, promowane przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatna dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających te sama substancje czynna, o podobnym zastosowaniu.

Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2014. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnienie materiałów źródłowych na temat preparatów i współprace, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o lekach.

Książka „Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2014” - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 456 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Leki po Dyplomie. Kardiologia i Angiologia 2014"
Produkty podobne: