pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Leki po Dyplomie. Interna 2015
książka:

Leki po Dyplomie. Interna 2015

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1060 s.
Wymiar: 130x195 mm
EAN: 9788364153457
ISBN: 9788364153457
Data: 2016-01-19
pozycja niedostępna

Leki po Dyplomie. Interna 2015 - opis książki:

Przekazujemy Czytelnikom Leki po Dyplomie Interna.

"dla lekarzy i farmaceutów"
Książka Leki po Dyplomie przeznaczona jest dla lekarzy, farmaceutów, pracowników aptek i hurtowni farmaceutycznych.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o niektórych preparatach dostępnych bez recepty, promowanych przez firmy farmaceutyczne. W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierające tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

"ceny leków"
Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowa wchodzącym w życie z dniem 01.09.2015 r. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

"przydatne zestawienia"
Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC). Czytelnicy zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat działania poszczególnych substancji czynnych znajdą je w wydaniu encyklopedycznym Leków współczesnej terapii J. K. i A. Podlewskich.

Książka Leki po Dyplomie. Interna 2015 - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 1060 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Leki po Dyplomie. Interna 2015"