pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Leki po Dyplomie 2013. Ginekologia i Położnictwo
Tytuł książki:

Leki po Dyplomie 2013. Ginekologia i Położnictwo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 382 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788362597949
ISBN: 978-83-6259-794-9
Data: 2013-08-21
Cena wydawcy: 55.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Przekazujemy Czytelnikom Leki po Dyplomie - Ginekologia i położnictwo.

Dla lekarzy.

Książka Leki po Dyplomie - Ginekologia i położnictwo przeznaczona jest dla lekarzy położników i ginekologów.

Informacje o lekach niezbędne w pracy.

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o promowanych przez firmy farmaceutyczne lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciw-wskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierające tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu. Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.07.2013.Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Czytelnicy zainteresowani szczegółowymi informacjami o innych substancjach czynnych znajdą szersze dane w wydaniu encyklopedycznym Leków współczesnej terapii J.K. i A. Podlewskich.

Wszystkie wymienione w książce Leki po Dyplomie - Ginekologia i położnictwo leki zestawione są w dwóch wykazach - substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anato-miczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnianie materiałów źródłowych na temat preparatów i współpracę, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o leku.

Książka "Leki po Dyplomie 2013. Ginekologia i Położnictwo" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 382 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]