pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Lato w Pensjonacie pod Bukami
Tytuł książki:

Lato w Pensjonacie pod Bukami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380756854
ISBN: 978-83-8075-685-4
Data: 2019-06-04
32.88  44.90  12.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Lato w Pensjonacie pod Bukami - opis książki:

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek?
Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz.

Prowadzi go atrakcyjna i dystyngowana starsza pani, Róża. Każdego roku przyjeżdżają tu osoby, które szukają swojego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą w końcu szczęście.

Także tego roku Pensjonat stanie się przytuliskiem dla młodych małżeństw, zwaśnionych sióstr, dawnych kochanków i samotnych serc.

Każdy pokój zdobi grafika z cytatem z wiersza Stachury lub piosenki Starego Dobrego Małżeństwa. Odczytane słowa ze ścian, niczym za dotknięciem magicznej różdżki, będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia czytających je osób.

A może tak właśnie działa poezja? Zmusza do zatrzymania i refleksji, a potem subtelnie podpowiada myślom nowy tor.

Zapraszamy do Pensjonatu pod Bukami. Tego lata, jak zwykle, Pensjonat stanie się świadkiem nowych początków, sklejonych serc i tworzenia niezapomnianych chwil.

Książka "Lato w Pensjonacie pod Bukami" - Dorota Gąsiorowska, Marzena Rogalska, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Dorota Milli, Aga Lis - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.88 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]