pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Latające bronie imperium Ramy i Atlantydy

Autor książki:

David Hatcher Childress

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788324177264
ISBN: 978-83-2417-726-4
Data: 2022-05-23
34.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed tysiącami lat starożytni budowali wimany - statki powietrzne do prowadzenia wojen na ogromną skalę. Atlantyda i imperium Ramy stworzyły niezwykłe technologie umożliwiające loty i walki w powietrzu.

DAVID HATCHER CHILDRESS, niezależny archeolog i podróżnik, to jeden z najsławniejszych - obok Ericha von Dänikena i Grahama Hancocka - kontrowersyjnych badaczy historii ludzkości. Nazywany jest prawdziwym Indianą Jonesem. Szuka odpowiedzi na pytania dotyczące zagadkowych odkryć, pomijanych przez oficjalną naukę, i odsłania niezwykły świat starożytnych wynalazków.

Na podstawie starożytnych tekstów pochodzących z Indii, w których zawarto precyzyjne instrukcje budowy i zasady działania wiman, Childress dowodzi, że oba imperia toczyły wojny z użyciem pojazdów poruszających się w powietrzu z ogromną szybkością i mających kilkusetosobową załogę. Były wśród nich niezniszczalne machiny z napędem antygrawitacyjnym, samoloty o napędzie opartym na wirze rtęciowym, radary pozwalające zlokalizować wrogi pojazd z odległości kilkuset kilometrów, techniki fotografowania wnętrza wiman wroga i pozbawiania świadomości ludzi znajdujących się na pokładzie.

Machiny latające zastosowano w opisanych w eposach Ramajana i ­Mahabharata wojnach, które stały się przyczyną upadku cywilizacji ich twórców. Starożytne legendy mówią jednak, że nie wszystkie wimany zostały zniszczone...

Wielu historyków zajmujących się tematyką II wojny światowej jest przekonanych, że te wimany były wzorcem do naśladowania dla hitlerowskich naukowców pracujących dla Luftwaffe.

Książka "Latające bronie imperium Ramy i Atlantydy" - David Hatcher Childress - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.