pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Łaska jest silniejsza

Autor książki:

Kyle Idleman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788365553478
ISBN: 978-83-6555-347-8
Data: 2017-07-19
24.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Nim dotrzesz do końca tej książki, zobaczysz łaske w całkiem inny sposób niż dotychczas - na nowo przyjrzysz się kochającemu Bogu. Daj się przekonać!" - Max Lucado, autor książek "GRACE" i "In the Grip of Grace"
Żaden grzech nie jest tak wielki, żadne zgorzknienie tka głębokie, aby łaska Boża nie mogła odmienić ludzkiego serca i napisać naszej historii na nowo. A jednak tak ciężko nam ją zrozumieć.

To nie ma sensu.

To niesprawiedliwe.

Nie da się odkupić tego, co zrobiłem.

Nie ma chyba nic równie trudnego do wyjaśnienia jak Boża łaska. Najlepszym sposobem - prawdopodobnie jedynym - aby ja pojąć, jest doświadczenie jej. W książce "Łaska jest silniejsza" autor, pastor Kyle Idleman, prowadzi nas ku odkryciu świadomości, że łaska jest większa i silniejsza niż nasze błędy, porażki, pragnienie zemsty czy sytuacja pozornie bez wyjścia. Poprzez wspaniałe historie osób, które doświadczyły łaski, ta książka pomoże Ci pojąć, czym ona właściwie jest. Nawet jeśli chrześcijanie w twoim otoczeniu nie potrafią jej okazywać.

"Łaska to mój ulubiony temat, a Kyle Idleman w swojej nowej książce porusza go w całkiem inny sposób niż dotychczas, okraszając go wciągającymi historiami i spostrzeżeniami. Nie ma nic większego i wspanialszego niż łaska. Ciesz się nią, żyj w niej i dziel się nią!" - Lee Strobel, nagradzany autor książki "The Case for Grace"
Kyle Idleman jest pastorem w Kościele Chrześcijańskim Southeast w Louisville w stanie Kentucky - jest to piąty największy kościół w Ameryce. Tam co tydzień naucza ponad 20 tysięcy wiernych. Jest autorem bestsellerowej, nagradzanej książki "Więcej niż fan", a także takich pozycji, jak "zasada AHA" czy "Koniec mnie". Często występuje na krajowych konferencjach i gości w licznych kościołach. Kyle i jego żona Desi Rae mają czworo dzieci i mieszkają na farmie.

Rekomendacje:
Przy książkach Kyle a Idlemana nie sposób się nudzić. Wręcz przeciwnie, zawsze prowokuje, stawia wyzwania, budzi ekscytację. Nim dotrzesz do końca tej książki, zobaczysz łaskę w całkiem inny sposób niż dotychczas - na nowo przyjrzysz się kochającemu Bogu. Daj się przekonać!
Max Lucado, autor książek "GRACE" i "In the Grip of Grace"
Łaska to mój ulubiony temat, a Kyle Idleman w swojej nowej książce porusza go w całkiem inny sposób niż dotychczas, okraszając go wciągającymi historiami i spostrzeżeniami. Nie ma nic większego i wspanialszego niż łaska. Ciesz się nią, żyj w niej i dziel się nią!
Lee Strobel, nagradzany autor książki "The Case for Grace"
Kyle Idleman to wspaniały autor. Otwierając swoje serce oraz Boże Słowo, dzieli się historiami, które są jednocześnie wzruszające i znaczące; z zadziwiającą otwartością przyznaje się do swoich słabości. Jego lekko drwiące poczucie humoru tylko wzbogaca tekst, nie odciągając jednak czytelnika od najważniejszego przesłania. "Łaska jest silniejsza" inspiruje, pokazuje ścieżkę do wolności poprzez wspaniały dar łaski dany nam przez Boga. Byłam nią zachwycona!
Liz Curtis Higgs, autorka bestsellerowej książki "Bad Girls of the Bible"
Książki Kyle a Idlemana nigdy nie przestają mnie inspirować. Pisze odważnie, przekazując biblijne prawdy w przekonujący, świeży sposób! Kyle stawia nam wyzwanie - chce, abyśmy nie tylko doświadczali łaski, ale także upewnili się, że doświadczy jej każdy, kogo spotykamy na swojej drodze. Jego mądry, prosty przekaz zmotywuje Cię i zachęci, abyś żył życiem godnym Twojego powołania. Gorąco polecam!
Chip Ingram, autor książki "Grace: Experiencing God s Generosity"
Kiedy Kyle Idleman coś pisze, ja to czytam. To niemal imperatyw. Gdy zasiadłam do lektury "Łaska jest silniejsza", nie mogłam się od niej oderwać. Jego rozważania na temat łaski były dla mnie wyzwaniem, a słowa, którymi opisywał ludzi - źródłem inspiracji. Sposób, w jaki Kyle przedstawia Boga, jest dla mnie pocieszający. Dzięki tej książce jestem inną, lepszą osobą i Ty też będziesz.

Caleb Kaltenbach, autor książki Messy Grace

Książka "Łaska jest silniejsza" - Kyle Idleman - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 24.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.