pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Kwalifikacja A.35/AU.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji...
podręcznik:

Kwalifikacja A.35/AU.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji Repetytorium. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik ekonomista

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ekonomik
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788377350751
ISBN: 9788377350751
Data: 2017-09-01
pozycja niedostępna

Kwalifikacja A.35/AU.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji Repetytorium. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik ekonomista - Wioletta Piasecka - opis podręcznika:

Książka pomaga przygotować się do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35. Mogą z niej korzystać uczniowie techników, osoby uczestniczące w zawodowych kursach kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się samodzielnie do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35.

Książka ma 277 stron i zawiera łącznie 600 zadań zamkniętych i 15 zadań praktycznych, obejmujących zagadnienia, jakie mogą wystąpić na egzaminie zawodowym potwierdzającym kwalifikację A.35.

Zadania zamknięte i zadania praktyczne zostały napisane w taki sposób, aby uczniowie korzystający z tej książki poznali zarówno stopień trudności, jak i sposób redagowania zadań, z jakimi spotkają się w czasie pisemnej i praktycznej części egzaminu zawodowego. Zadania praktyczne polegają m.in. na sporządzeniu w programie komputerowym następujących dokumentów: faktur VAT, faktur korygujących, dokumentów PZ, WZ, PW, RW, KP, KW, VAT-7, ZUS ZUA, ZUS RCA, ZUS DRA, PIT-11, raportu kasowego, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, umowy o pracę, umowy-zlecenia, listy płac, rejestru zakupów i rejestru sprzedaży VAT, polecenia przelewu.

Książka składa się z czterech części:
część I stanowi repetytorium, czyli powtórzenie najważniejszych zagadnień potrzebnych do przygotowania się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.35;
część II zawiera 10 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru;
część III obejmuje 10 zadań praktycznych;
cześć IV zawiera 5 arkuszy egzaminacyjnych, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Kwalifikacja A.35/AU.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji..."
Wioletta Piasecka - autor m.in.:
Mała Cyganeczka - okładka książki
Mała Cyganeczka Wioletta Piasecka;
Tańczące czarownice - okładka książki
Tańczące czarownice Wioletta Piasecka;