pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kuglarz

Autor książki:

Anna Sokalska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 197x135 mm
EAN: 9788366229624
ISBN: 978-83-6622-962-4
Data: 2019-10-01
25.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wszystkie drogi prowadzą do piekła? Sięgnij po trzeci tom niezwykłego cyklu urban fantasy "Opowieści z Wieloświata"!
We Wrocławiu znów zaroiło się od zmór, demonów i nosicieli klątw. Zbliża się rok przestępny i złowieszczy układ gwiazd, który towarzyszył największym konfliktom w historii. Równowaga między światami jest zachwiana, a w oddzielających je barierach powstają kolejne wyrwy. Upadłe Istoty pragną przedostać się do wymiaru żywych i uwolnić zakazaną moc - aby zapobiec katastrofie, która może doprowadzić do Armagedonu, osłabieni anielscy Strażnicy muszą polegać na pomocy ludzi. U rozwierających się nad Ślężą wrót stoi już dawny, krwawy bożek...

Jasna, Anastazja i ich towarzysze mają szansę odkupić winy i pokonać swoje klątwy, lecz każda decyzja wymaga poświęcenia - swoich wartości, przyjaciół lub losów Wieloświata. W nieoczywistym starciu postaci z różnych wierzeń dobre intencje stają naprzeciw gorzkim prawdom, a pytanie o prawo do życia w imię własnych zasad nabiera nowego wymiaru.

Opisane w Wiedźmie i Żertwie wydarzenia splatają się w finale niezwykłej intrygi, snutej przez przebiegłego demona-kuglarza.

Książka "Kuglarz" - Anna Sokalska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.89 zł. Zapraszamy na zakupy!