pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kto chce jeść mięso, musi umieć zabić

Autor książki:

Łukasz Stachniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Horyzont
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788324078295
ISBN: 978-83-2407-829-5
Data: 2020-03-25
39.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Więcej niż szalona opowieść o gangsterach dziewiętnastowiecznej Warszawy. Bagniste brzegi Wisły stają się scenerią nieludzkich i nadludzkich zmagań. Miłośnicy Cormaca Mc Carthyego, Andrieja Płatonowa i Olgi Tokarczuk znajdą tu coś dla siebie - ale Łukasz Stachniak swoim własnym głosem opowiada swoje własne historie. Nie znam nikogo, kto miałby odwagę tak pisać.

Tomasz Piątek
Gęsta, lepka, mroczna epopeja o najciemniejszej stronie miasta. Powiśle Wokulskiego to przy nabrzeżu Stachniaka prawdziwy kurort. Wypada się cieszyć, jeśli straci się tu tylko zęby. Tu dybuki wyciągają duszę przez przełyk. Sypią obrokiem na rany. Uciekaj stąd, póki pora. A potem przeczytaj i dopiero zacznij się bać!
Michał Wójcik
Poznaj tajemnice warszawskiej Wilczej Wyspy. Nie miałeś pojęcia, że ona istniała.

Warszawa, początek XX wieku. Miasto nie jest stolicą, bo i kraju nie ma na mapie. Są za to nędza, przemoc i zgnilizna, także ta moralna. Wśród wiślanych mokradeł majaczy niedostępna i tajemnicza Wilcza Wyspa. Jej mieszkańcy skrywają wiele sekretów. Lepiej się do niej nie zbliżać. To niebezpieczne.

Autor Czarnego charakteru udaje się w swojej najnowszej powieści na warszawskie nabrzeża. Jest onirycznie, mrocznie i niepokojąco. Ta książka, jak mgliste bagno, zaskakuje i wciąga bez reszty.

Miłośnicy Warszawy Gierymskiego, seriali Tabu czy Terror na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Kto chce jeść mięso, musi umieć zabić" - Łukasz Stachniak - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Horyzont. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2020 r. Cena 39.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.