pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kształt dźwięku

Autor książki:

Paula Er

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 210x130 mm
EAN: 9788382192131
ISBN: 978-83-8219-213-1
Data: 2021-02-16
26.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie wahaj się żyć tak, jak gra melodia twojej duszy.
Maria to zbliżająca się do czterdziestki kobieta sukcesu, która wraz z mężem prowadzi modny antykwariat. Ich wspólne życie, na pozór szczęśliwe i spokojne, mąci jednak nieustannie powracająca myśl o braku dziecka. Oboje czują się coraz bardziej sfrustrowani i zniechęceni, a kłótnie i wzajemne pretensje wciąż przybierają na sile. Pewnego wieczora, po kolejnej ostrej wymianie zdań, Maria udaje się na samotny spacer i słyszy muzykę, która prowadzi ją do starego, opuszczonego domu. To właśnie tam poznaje Jakuba, młodszego o trzynaście lat, zagubionego mężczyznę, starającego się w nostalgicznych dźwiękach pianina ukryć rodzinne sekrety Dokąd doprowadzi ich obojga tragiczna historia sprzed lat?
Teraz byłam pewna. Ktoś grał na pianinie. Miałam wrażenie, że dźwięk szybuje nade mną. Melodia była spokojna i piękna. Wydawało mi się, że gdzieś już ją słyszałam. Tylko gdzie? Nie byłam w stanie sobie przypomnieć. Jednak ją znałam. Tego byłam pewna. Przywodziła mi na myśl jakieś niejasne wspomnienie. Coś we mnie poruszała. Grała na zakurzonych strunach mojej duszy. Jednak gdy tylko skupiłam uwagę na własnej reakcji, starając się ją zrozumieć, wszystko we mnie ucichło. Spłoszyło się jak nieufna sarna.

Książka "Kształt dźwięku" - Paula Er - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.