pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Księga Utraconych Imion

Autor książki:

Kristin Harmel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 215x135 mm
EAN: 9788381396455
ISBN: 978-83-8139-645-5
Data: 2021-03-01
32.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najnowsza powieść Kristin Harmel szturmem zdobyła listę bestsellerów New York Timesa .
Od czasu Słowika aż do dziś nie zdarzyło mi się skończyć książki i nie móc mówić ze wzruszenia. Poruszająca i monumentalna. Fiona Davis
Powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej.
Pewnego dnia Eva Traube Abrams, bibliotekarka z Florydy, układając książki na półkach zauważa w gazecie niezwykłe zdjęcie. Zamiera... zdjęcie przedstawia książkę, której nie widziała od 65 lat. To dzieło to Księga utraconych imion .
Artykuł opowiada o szabrowaniu bibliotek przez nazistów w Europie podczas II wojny światowej co Eva doskonale pamięta oraz poszukiwaniach, mających na celu odnalezienie ludzi związanych z książką ze zdjęcia. Ów XVIII-wieczny tekst religijny, który ponoć zniknął z Francji w czasie wojny, to niezwykle ciekawy przypadek. Niespodziewanie odnaleziony został umieszczony w głównej berlińskiej bibliotece. Zawiera pewien szyfr, lecz choć naukowcy łamią głowy, nie potrafią go złamać, ani nie wiedzą, skąd się wziął.
Odpowiedzi na ich pytania zna Eva lecz czy wystarczy jej sił, aby wrócić do starych wspomnień i pomóc w odnalezieniu osób zaginionych podczas wojny?

Książka "Księga Utraconych Imion" - Kristin Harmel - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.