pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Księga dobrych praktyk najlepiej zorganizowanych polskich firm

Autor książki:

Krystian Pluciak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fijorr Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 190x230 mm
EAN: 9788366337046
ISBN: 978-83-6633-704-6
Data: 2020-09-05
64.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Zajrzyj do głowy przedstawicieli polskiego biznesu z najwyższej półki. Poznaj dobre praktyki polskich przedsiębiorców, którym udało się stworzyć wyjątkowe firmy - wyjątkowe nie tylko w oczach ich właścicieli, lecz także w oczach ich pracowników, kontrahentów oraz klientów. Przeczytaj wywiady z ludźmi, którzy odnieśli sukces w sektorze prywatnym i zgodzili się podzielić swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Skorzystaj z ich ciężko zdobytej wiedzy zebranej w tej pięknie wydanej książce!
"Przedmiotem tej książki nie są sugestie i pomysły na model biznesowy. Istnieje już wiele publikacji na ten temat. Zakładam, że tę wiedzę już masz, a teraz celujesz w coś więcej - w stworzenie firmy wyjątkowej, ponadczasowej. W jej nieustanne ulepszanie i pomnażanie zysków. Zadowoleni pracownicy, profesjonalna organizacja i dbałość o doświadczenia klienta mają ogromny wpływ na wartość przedsiębiorstwa. To fundament, na którym możesz oprzeć każdy biznes".

- Krystian Pluciak, autor Księgi dobrych praktyk
"Mało kto interesuje się metodami zarządzania i tym, co mają do powiedzenia właściciele odnoszących sukcesy małych firm - czyli zwyczajni, zatrudniający 100 lub 200 osób przedsiębiorcy z sąsiedztwa. W biznesie odnieśli sukces jakich mało. Miliony ludzi pragną znaleźć się na ich miejscu. Krystian spotkał się właśnie z takimi przedsiębiorcami i każdego z nich dokładnie wypytał o dobre praktyki w ich firmach. Z każdej rozmowy Czytelnik wyciągnie lekcję dla siebie".

- Kamil Cebulski, przedsiębiorca

Książka "Księga dobrych praktyk najlepiej zorganizowanych polskich firm" - Krystian Pluciak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fijorr Publishing. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2020 r. Cena 64.21 zł. Zapraszamy na zakupy!