pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Krystalicznie czysta. Św. Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej
Książki »
Tytuł książki:

Krystalicznie czysta. Św. Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej

Autor książki:

o. Patrick-Marie Févotte

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 149 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365847003
ISBN: 978-83-65847-00-3
Data: 2017-12-11
16.10  24.90  8.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Droga do świętości z Elżbietą
Święta Elżbieta była piękną, uroczą dziewczyną obdarzoną wieloma talentami. Co sprawiło, że postanowiła oddać swoje życie Bogu? Jaka była jej recepta na świętość? Krótkie życie świętej karmelitańskiej mistyczki Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej to przykład oddania Bogu wbrew przeciwnościom i cierpieniu. Przyglądamy się odkrywaniu przez Elżbietę powołania do życia w czystości, jej niełatwym relacjom z matką, wewnętrznej walce z trudnym charakterem, a także dowiadujemy się, w jaki sposób, krok po kroku, budowała swoją relację z Bogiem. Życie tej niesamowitej dziewczyny uczy duchowej prostoty i stanowi przykład na to, że nasza świętość kształtuje się w codzienności. W jaki sposób zdać egzamin, przed którym stawia nas Bóg?
Patrick-Marie Févotte - francuski ksiądz katolicki posługujący na jednej z parafii w mieście Dijon, w którym zmarła św. Elżbieta. Od lat jest zafascynowany jej postacią. Napisał o niej kilka książek. Jest także autorem wielu poczytnych biografii i powieści chrześcijańskich, w tym książki o św. Franciszku Salezym.

Książka "Krystalicznie czysta. Św. Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej" - o. Patrick-Marie Févotte - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 149 stron i została wydana w 2017 r. Cena 16.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Powołanie pustelnicze - okładka książki

Powołanie pustelnicze

S. Bruna od Maryi
Pokochać Mszę Świętą - okładka książki

Pokochać Mszę Świętą

Didier van Havre
Produkty podobne: