pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kroniki Żelaznego Druida. Tom 8. Kołek na dachu

Autor książki:

Kevin Hearne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380620001
ISBN: 978-83-8062-000-1
Data: 2016-06-13
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kroniki Żelaznego Druida tom 8.

Jak człowiek żyje sobie już dobre dwa tysiące lat, to nie ma mocnych - musiał się po drodze narazić kilku wampirom. A może kilku ich legionom. Nawet były przyjaciel i prawnik Atticusa okazał się przecież krwiopijcą niegodnym zaufania. Tylko że teraz te zębate potwory - zjednoczone pod wodzą opętanego żądzą krwi i władzy Theophilusa - urosły do upiornego problemu wymagającego natychmiastowego rozwiązania. Czas stawić im czoło. Atticus nie pogardziłby w tej rozgrywce jakimś wsparciem, lecz jego przyjaciele sami mają sporo na głowie. Jego trochę prostacki archdruid Owen Kennedy ma problem z trollami, Granuaile tymczasem chce się za wszelką cenę uwolnić spod wróżebnego nadzoru Lokiego i pozbyć jego znaku - żeby jednak tego dopiąć, musi wpaść do Warszawy, zaufać Siostrom Trzech Zórz i stanąć oko w oko z kilkoma słowiańskimi koszmarami.

Jak zawsze - wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Czyż Wieczne Miasto nie jest idealnym miejscem, by pokonać odwiecznego wroga? Sprawiedliwość ma jednak swoją cenę - być może za pokonanie prawampira Atticus będzie musiał zapłacić utratą starego przyjaciela?

Książka "Kroniki Żelaznego Druida. Tom 8. Kołek na dachu" - Kevin Hearne - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2016 r.