pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kości mówią
Tytuł książki:

Kości mówią

Autor książki:

Kathy Reichs

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381102988
ISBN: 978-83-8110-298-8
Data: 2018-04-25
26.02  37.00  10.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Temperance Brennan w samym środku świata mrocznych tajemnic i niebezpiecznych wierzeń, w którym zacierają się granice dobra i zła?
Temperance Brennan odwiedza niejaka Hazel "Lucky" Strike, przenikliwa detektyw amator poszukująca w Internecie danych na temat umorzonych śledztw w sprawach zabójstw, i przynosi nagranie, na którym słychać głos młodej dziewczyny, więzionej i terroryzowanej. Strike jest przekonana, że ów głos należy do osiemnastoletniej Cory Teague, która zaginęła ponad trzy lata wcześniej. Jest także pewna, że szczątki nastolatki spoczywają zakurzone w magazynie laboratorium, w którym pracuje Brennan.

Brennan ma jednak wątpliwości, czy powinna nawiązać współpracę z samozwańczą detektyw buszującą w sieci. Lecz gdy pojawiają się kolejne dowody, wie, że musi się udać w dzikie leśne ostępy, w których znaleziono dyktafon z poruszającym nagraniem głosu Cory Teague, a być może również jej kości. Wyprawa przynosi kolejne niepokojące odkrycia i nowe pytania. A także makabryczne dowody śmierci następnych ofiar i trop zagorzałej, tajemnej sekty religijnej?
"Uwielbiam Kathy Reichs - zawsze straszy, zawsze dostarcza suspensu i zawsze czegoś nowego uczy". Lee Child

Książka "Kości mówią" - Kathy Reichs - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.02 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kathy Reichs - autor m.in.:
Produkty podobne:
Czytanie z kości - okładka książki

Czytanie z kości

Jakub Szamałek
Kości mojej siostry - okładka książki

Kości mojej siostry

Nuala Ellwood
Zadra - okładka książki

Zadra

Robert Małecki
Ogród kości - okładka książki

Ogród kości

Tess Gerritsen