pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni dziejów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 166 s.
EAN: 9788378657248
ISBN: 978-83-7865-724-8
Data: 2019-10-04
Cena wydawcy: 27.30 złpozycja niedostępna

Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni dziejów - opis książki:

Niniejsza publikacja obejmuje pisemne wersje wybranych referatów wygłoszonych w trakcie ogólnopolskiej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej archeologów zatytułowanej "Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni dziejów, handel - konflikty - migracje - dyspersja idei". Sympozjum odbyło się w dniach 14-15 maja 2015 roku w Gdańsku, a jego organizatorami było Koło Naukowe Studentów Archeologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz doktoranci archeologii z Wydziału Historycznego tej uczelni. Było to już drugie spotkanie tego typu zorganizowane przez gdański ośrodek akademicki, a niniejsza książka stanowi kontynuację zbioru artykułów Stan i perspektywy badań archeologicznych na Pomorzu opublikowanego po poprzedniej sesji, która odbyła się w maju 2013 roku.

Książka „Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni dziejów” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Książka posiada 166 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kontakty interregionalne w basenie Morza Bałtyckiego na przestrzeni..."