pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Konspiracyjna Weronika

Autor książki:

Zofia Kossak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna ADAM, Instytut Wydawniczy PAX
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 480 s.
EAN: 9788321120461
ISBN: 978-83-2112-046-1
Data: 2021-09-13
31.59  32.02  0.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czym była okupacja i jakie emocje mogła przekazać nam jedna z najlepszych pisarek XX wieku, pozostając w samym centrum epokowego, tragicznego przeżycia? Sięgnijcie po świadectwo chwili, ubrane w najwyższej klasy prozę. Sprawdźcie reakcję Zofii Kossak na rzeczywistość, na którą nie wyraziła zgody w sercu. Poznajcie konspirację jako jedną z metod walki o prawdę.
Tutaj słowo i czyn stoją blisko siebie. A niezłomność rysuje się jako integralna postawa autorki. Jej autentyczność w umiłowaniu Polski, wolności i wartości chrześcijańskich - zachwyca.
Konspiracyjna Weronika, czyli Zofia Kossak - w różnorodnym gatunkowo tomie pozwoli Wam poprzez liczne opowiadania, dialogi, portrety, artykuły i broszury - znaleźć się w sytuacji niewyobrażalnej, ale wciąż jeszcze pełnej nadziei i piękna. To wezwanie do odwagi.
Słowa Zofii Kossak pośród zastanych ruin ojczystego kraju okazały się trwałe i co zdumiewające - niezwykle prorocze i dziś już wiemy - niosące uniwersalne przesłanie.

Książka "Konspiracyjna Weronika " - Zofia Kossak - oprawa twarda - Wydawnictwo Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna ADAM, Instytut Wydawniczy PAX. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]