pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Koniec świata według Maryi

Autor książki:

Wincenty Łaszewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 334 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788361146414
ISBN: 978-83-61146-41-4
Data: 2012-04-19
Cena wydawcy: 30.50 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Autor bestsellerowej publikacji pt. „Proroctwo o Polsce”, tym razem przytacza przekazane przez Matkę Bożą objawienia i znaki, które mówią o Apokalipsie.

„Wokół narasta apokaliptyczny zgiełk. Widzimy coraz liczniejsze znaki, słyszymy coraz więcej imion wieszczących zagładę. Kiedy z niepokojem pytamy: „Co nas czeka ”, dochodzą do nas liczne autorytatywne odpowiedzi. Dlaczego jednak odwołują się tylko do mądrości tego świata i nic nie mówią o tym, co próbuje nam przekazać Niebo
Czas przyjrzeć się bliżej setkom nadprzyrodzonych objawień, przez które Bóg próbuje nam coś powiedzieć. Czas, by je właściwie zinterpretować i zrozumieć, że to już ostatnia chwila, kiedy ludzkość może uniknąć wielkich cierpień i powszechnej śmierci. Najwyższa też pora, byśmy zrozumieli, iż każdy z nas jest w stanie tak głęboko ingerować w historię, że stanie się cud i dzieje świata potoczą się mimo wszystko drogą nie śmierci, lecz życia…”

Autor

Książka "Koniec świata według Maryi" - Wincenty Łaszewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Nasza Przyszłość. Książka posiada 334 stron i została wydana w 2010 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]