pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Proroctwo o końcu świata. 10 Tajemnic Medjugorie
Książki »
Tytuł książki:

Proroctwo o końcu świata. 10 Tajemnic Medjugorie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788362927340
ISBN: 978-83-6292-734-0
Data: 2011-06-06
Obniżka! 17.03  29.90  12.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

To przesłanie Królowej Pokoju jest najlepszym wprowadzeniem do tajemnic z Medjugorie. Matka Boża objawia się, aby przez pośrednictwo widzących jeszcze raz ostrzec ludzkość przed poważnym niebezpieczeństwem, które zagrozi światu, jeżeli jej wezwanie do nawrócenia i pokuty nadal pozostanie niewysłuchane. Objawienia Matki Bożej w Medjugorie są kontynuacją wielkiego przesłania Maryi, rozpoczętego objawieniami przy Rue du Bac i kontynuowanego w La Salette i Fatimie, którego celem jest zdemaskowanie diabelskiego planu, mającego na celu zniszczenie ludzkości.
Tajemnice z Medjugorie zostaną ogłoszone światu na trzy dni przed ich wypełnieniem się, dając ludzkości możliwość przyjęcia wezwania do nawrócenia i ratunku. Gdyby tajemnice były oszustwem, mielibyśmy do czynienia ze zdemaskowaniem wielkiego kłamstwa, przynoszącego szkodę wiernym. Ale jeżeli tajemnice są prawdziwe, wtedy życie wszystkich wierzących i niewierzących zostanie przez nie przeniknięte i przeobrażone. Albowiem czasy ostateczne które najpierw będą prowadziły do prób i prześladowań, a potem do nowego świata pokoju już się zaczęły dla całej ludzkości.

Książka "Proroctwo o końcu świata. 10 Tajemnic Medjugorie" - o. Livio Fanzaga, Diego Manetti - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2011 r. Cena 17.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
o. Livio Fanzaga, Diego Manetti - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Złoty łańcuch - okładka książki

Złoty łańcuch

św. Tomasz z Akwinu
Kobiety Boga - okładka książki

Kobiety Boga

Jacek P. Laskowski
Produkty podobne:
U drzwi Twoich stanę Panie - okładka książki

U drzwi Twoich stanę Panie

Bogusław Łaski