pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Koniec samotności
Tytuł książki:

Koniec samotności

Autor książki:

Benedict Wells

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328706118
ISBN: 978-83-2870-611-8
Data: 2017-04-18
26.41  27.69  1.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Poruszająca powieść o przezwyciężaniu straty i samotności, oraz o tym, co w człowieku jest niezmienne. Ale przede wszystkim to wielka historia miłosna.
Jules i jego rodzeństwo Marty i Liz bardzo różnią się od siebie. Wydaje się, że jedyne, co ich łączy, to tragiczne wydarzenie z przeszłości: jako dzieci stracili w wypadku ukochanych rodziców. Mimo iż wszyscy zostali umieszeni w tym samym internacie, każde z nich zaczęło żyć swoim osobnym życiem. Stopniowo oddalają się od siebie i tracą z oczu.
Najmłodszy z trójki, Jules, tak pewny niegdyś siebie, coraz bardziej wycofuje się w świat marzeń. Zaprzyjaźnia się jedynie z tajemniczą Alvą, lecz dopiero wiele lat później uświadamia sobie, ile ona dla niego znaczyła i co przez cały czas przed nim ukrywała.
Jules, jako dorosły człowiek, ponownie spotyka Alvę. Wydaje się, że mogliby odzyskać stracony czas, jednak wtedy ponownie dogania ich przeszłość.
Benedict Wells, trzydziestotrzyletni berlińczyk, jest gwiazdą na literackiej scenie w Niemczech i autorem czterech bestsellerowych powieści.

Książka "Koniec samotności" - Benedict Wells - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Benedict Wells - autor m.in.:
Produkty podobne:
Równonoc - okładka książki

Równonoc

Anna Fryczkowska
Winna - okładka książki

Winna

Alicja Sinicka
Kalejdoskop - okładka książki

Kalejdoskop

Danka Turek
Przyciąganie - okładka książki

Przyciąganie

Elżbieta Rodzeń