pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Koncert

Autor książki:

Hannah Fielding

Dane szczegółowe:
Wydawca: LWP
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 566 s.
Wymiar: 130x198 mm
EAN: 9788395689246
ISBN: 978-83-9568-924-6
Data: 2020-12-18
28.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Koncert jest romantyczną, bardzo zmysłową historią o utracie miłości i przebaczeniu, o trudnych wyborach, przeznaczeniu i heroicznej determinacji, by wszystko dobrze się ułożyło.

Kiedy Catriona Drouot, młoda terapeutka, zgodziła się spełnić prośbę umierającej diwy operowej, by ratować jej syna, Umberto, i przywrócić mu jego muzyczny dar, wiedziała, że staje przed trudnym zadaniem. Dziesięć lat wcześniej spędziła w jego ramionach upojną noc, której konsekwencje spadły na nią niespodziewanie.

Jej pacjent stracił wzrok w wypadku samochodowym, był teraz arogancki i zgorzkniały. Opierał się wszelkim próbom pomocy. Jednak Catriona wykorzystała swój piękny głos, a Umberto nie potrafił zignorować uczuć, jakie na nowo obudził w nim jej śpiew.


Wciągnięta w intrygi rozgrywające się między mieszkańcami rezydencji nad jeziorem Como Catriona odkrywa, że jej namiętność do Umberto nie wygasła. Jak ma powiedzieć o tym, co ukrywała przed nim tyle lat? Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jej sekret nie jest jedyną tajemnicą falującą niespokojnie pod powierzchnią dostatniego życia toczącego się w rezydencji. Mroczne siły znów próbują dosięgnąć niewidomego kompozytora i pozbawić go życia.

Książka "Koncert" - Hannah Fielding - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo LWP. Książka posiada 566 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.20 zł. Zapraszamy na zakupy!