pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia

Autor książki:

Deepak Chopra

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
EAN: 9788328374584
ISBN: 978-83-2837-458-4
Data: 2021-09-06
35.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W egzystencji każdego z nas roi się od nieuświadamianych nawyków. Fascynujemy się strumieniem swojej świadomości: nieustannym kalejdoskopem pragnień, obaw, życzeń i oczekiwań. Może to być pociągające, ale czasem bywa niebezpieczne. Natomiast przytomność umysłu jest cicha i statyczna, za to ma ogromną moc. Stan przytomności umysłu to dostrzeganie rzeczy, które wcześniej umykały uwadze. To głębia, siła i potencjał, dzięki któremu można odmienić na lepsze każdy aspekt swojego życia mimo otaczającej nas chaotycznej rzeczywistości. A więc warto się przebudzić.

Ta książka jest znakomitym przewodnikiem po praktykach medytacji. Dzięki niej przekonasz się, jakie korzyści przynosi ta praktyka w sferze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. Znajdziesz tu prostą drogę do przebudzenia na nowym poziomie świadomości, który zapewni przejrzystość widzenia, uleczy cierpienie ciała i duszy oraz pomoże Ci odkryć, kim jesteś. W efekcie nauczysz się żyć w stanie otwartej, swobodnej, kreatywnej i błogiej świadomości. Zapoznasz się też z wynikami nowych badań nad medytacją i płynącymi z niej korzyściami. Cenną częścią przewodnika jest praktyczny zestaw ćwiczeń służących poszerzaniu świadomości oraz pięćdziesięciodwutygodniowy program medytacji.

Dzięki tej książce:
rozpoczniesz praktykę medytacji
odkryjesz stan poszerzonej świadomości
nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami
zaznasz przebudzonego życia
nauczysz się korzystać z mantr
O autorze
Deepak Chopra jest fundatorem Chopra Center for Wellbeing (Centrum Dobrego Samopoczucia) i najznakomitszym nauczycielem filozofii Wschodu w cywilizacji Zachodu. Od dziesięcioleci jest autorem bestsellerów, a jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Więcej o autorze dowiesz się z jego strony internetowej: www.chopra.com

Książka "Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia" - Deepak Chopra - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.