pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Komisarz pomiędzy niebem a piekłem. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia cudu uznanego przez Watykan

Autor książki:

Wojciech Sumliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wojciech Sumliński REPORTER
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788395181511
ISBN: 978-83-9518-151-1
Data: 2018-12-07
31.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Chciał być księdzem - został oficerem Centralnego Biura Śledczego. Przez kilkanaście lat policyjnej służby, współpracując z Interpolem, poznał świat mafii rosyjskiej, włoskiej i polskiej, świat najbardziej bezwzględnych przestępców w Europie i skorumpowanych polityków, dla których liczą się tylko pieniądze i władza - reszta to nieistotne dodatki. Niezwykła historia komisarza Jacka Wrony pokazuje, jak trudno ścigając zło nie stać się tym, co się ściga.

Pokazuje zarazem, jak niewiele rzeczy na tym świecie jesteśmy w stanie przewidzieć.Czy twardy policjant mógł przewidzieć, że największa tragedia jego życia stanie się jego największym błogosławieństwem? Czy mógł przewidzieć, że przesądzona przez lekarzy śmierć, a następnie cudowne, z punktu widzenia medycyny niewytłumaczalne, ocalenie jego córki, Glorii Marii, nie tylko odmieni jego życie, ale też stanie się uznanym przez Watykan, wybranym z sześciu tysięcy przypadków, dowodem na świętość Papieża Jana Pawła II? Uniwersalne zasady: walczysz - albo poddajesz się, ostateczne wybory pomiędzy tym co właściwe - a tym co konieczne, życie na krawędzi - i cud ocalenia, człowiek pokoju - człowiek wojny,w niewiarygodnie prawdziwej historii napisanej przez życie

Książka "Komisarz pomiędzy niebem a piekłem. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia cudu uznanego przez Watykan" - Wojciech Sumliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Wojciech Sumliński REPORTER. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.