pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kolorowe uśmiechy
Tytuł książki:

Kolorowe uśmiechy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 36 s.
Wymiar: 215x300 mm
EAN: 9788381471923
ISBN: 978-83-8147-192-3
Data: 2018-12-19
28.92  42.99  14.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Czy już znasz magiczną moc uśmiechu?
Piękna, letnia pogoda to przede wszystkim zasługa ciepłych promieni Słonka. Deszcz natomiast zwykle sprawia, że dzieci siedzą w domach i się nudzą. Ale przecież on też jest bardzo potrzebny: to dzięki niemu rosną wszystkie rośliny na świecie, a ludzie i zwierzęta korzystają z dostarczanej przez niego wody. Choć Deszcz i Słonko tak bardzo różnią się od siebie, razem potrafią stworzyć niesamowite rzeczy - takie jak tęcza, która zachwyca swoimi kolorami i ma moc podnoszenia na duchu.

Chwyć za ręce Deszcz i Słonko i przekonaj się wraz z nimi, że różnice, które nas dzielą, pomagają w zrozumieniu świata, a prawdziwą przyjaźń można zbudować tylko wtedy, gdy ma się otwarte serce i uśmiech na twarzy.

- A czy ty przedwczoraj przypadkiem nie zapomniałeś zmienić sitka i zamiast drobnego deszczyku zrobiłeś wielką ulewę? - Słonko nie pozostało dłużne.

- Bo, bo zgubiłem gdzieś to drobne sitko - tłumaczył się cichutko Deszcz.

- Przestańmy się kłócić, lepiej zróbmy coś razem - powiedziało pojednawczym tonem Słonko, bo nie chciało się spierać ze swoim najlepszym przyjacielem.

- Dobry pomysł - zgodził się Deszcz i już prawie zapomniał, że był smutny, bo bardzo lubił bawić się ze Słonkiem."

Książka "Kolorowe uśmiechy" - Krystyna Hammele, Małgorzata Kaczmarek - oprawa twarda - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 36 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krystyna Hammele, Małgorzata Kaczmarek - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wyspa mojej siostry - okładka książki

Wyspa mojej siostry

Katarzyna Ryrych
Piękna i Bestia - okładka książki

Piękna i Bestia

praca zbiorowa