pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niedźwiedź i przestrzeń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Alulalu Publishing House
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 38 s.
EAN: 9788396439000
ISBN: 978-83-9643-900-0
Data: 2022-05-25
31.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Latem bieszczadzki las wygląda równie pięknie, jak jesienią, zimą i wiosną. Mamy nadzieję, że uda nam się go dziś pokazać. Jednak na razie cała nasza uwaga skupia się na nim - niedźwiedziu brunatnym. Chyba że poprosisz go, żeby się trochę przesunął
Po ciepłym przyjęciu Wielkiego małego zwierzęcia - jesiennej historii o mrówce - wracamy z letnią częścią serii Zwierzęta z bieszczadzkiego lasu.

Niedźwiedź i przestrzeń to zabawna, wielowymiarowa książka na pograniczu bajki i publikacji popularnonaukowej. Słuchając opowieści o niedźwiedziu, dzieci zdobywają wiedzę. Książka ociepla wizerunek niedźwiedzi brunatnych, rozbudza troskę o nie i daje wskazówki, jak dbać o ich bezpieczeństwo. Wspiera budowanie empatii i naukę respektowania cudzych granic, a jednocześnie uczy, żeby w stosunku do dzikich zwierząt zachować ostrożność i nie zapominać o sobie. Tekst można czytać aktywnie, uwzględniając wyróżnione zdania, lub tradycyjnie, pomijając je.

Ilustracje wzmacniają przekaz i w niezwykły sposób łączą urzekające piękno z humorem. Opowieść o niedźwiedziu z bieszczadzkiego lasu to nauka przez zabawę w najlepszym wydaniu i prawdziwa uczta dla oka.

Książka "Niedźwiedź i przestrzeń" - Urszula Kuncewicz-Jasińska - oprawa twarda - Wydawnictwo Alulalu Publishing House. Książka posiada 38 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.80 zł. Zapraszamy na zakupy!