pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kolekcjoner chwil
Tytuł książki:

Kolekcjoner chwil

Autor książki:

Jan S. Rutkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 268 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378563044
ISBN: 978-83-7856-304-4
Data: 2015-09-18
Cena wydawcy: 28.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Emigracyjna dekada
Emigracyjna dekada 20.67 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Przestrzenie i zaułki
Przestrzenie i zaułki 24.77 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Pamiętnik narkomanki
Pamiętnik narkomanki 24.00 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Dziennik z życia
Dziennik z życia 34.91 zł pozycja dostępna!

Kolekcjoner chwil - Jan S. Rutkowski - opis książki:

"Kolekcjoner chwil" to książka będąca poetyckim zapisem przeżyć, emocji i refleksji autora na przestrzeni kilkudziesięciu lat, od wczesnej młodości aż po starość. To niemal pamiętnik - poezja bardzo osobista, chwilami wręcz intymna, bo przeznaczona dla samego siebie. Zresztą oddajmy głos autorowi:
Moje wiersze podzieliłyby zapewne los wielu pamiętników i jako pamiątka rodzinna, przewiązane wstążeczką, ugrzęzłyby na zawsze w szufladzie, gdyby nie kilka konkursów poetyckich, na które zdecydowałem się wysłać parę z nich. Zawsze były zauważane i dobrze oceniane. Zdobywały nagrody i wyróżnienia. Miałem też kilka publikacji w czasopismach literackich. Poza tym, zauważyłem, że podobają się ludziom. Wiele razy byłem proszony o ich przesłanie albo deklamowanie. Nieraz obiecywałem, że je kiedyś wydam drukiem. No i mam listę tych, którzy na to czekają. To chyba decydujący powód.

Jan Stanisław Rutkowski - dziennikarz, poeta, zdobywca II nagrody w ogólnopolskim konkursie poetyckim "GRONI", III nagrody w kategorii "poezja" w VI Mazowieckim Konkursie Małej Formy Literackiej (2006), I nagrody w V Ogólnopolskim Konkursie Poezji im. Zbigniewa Herberta (2007), I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie na Legendę Doliny Charlotty (2007), II nagrody w I Międzynarodowym Konkursie im. Zbigniewa Herberta, organizowanym przez Brand Book London Publishing Ltd (2008), oraz wyróżnienia w kategorii "proza" w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim FSON Kraków (2006).

Książka „Kolekcjoner chwil” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 268 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Jan S. Rutkowski - autor m.in.: