pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kolekcja nietypowych zdarzeń

Autor książki:

Tom Hanks

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wielka Litera
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788380321960
ISBN: 978-83-8032-196-0
Data: 2017-10-25
26.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tom Hanks
KOLEKCJA NIETYPOWYCH ZDARZEŃ
Pokochaliście go jako Forresta Gumpa, teraz pokochacie go jako pisarza.

Debiut literacki wybitnego i uwielbianego aktora to arcyciekawy zbiór opowiadań - eleganckich, poruszających, zabawnych, niekiedy figlarnych, czasami melancholijnych i zawsze zaskakujących.

Pisząc o weteranie drugiej wojny światowej i jego rodzinie, czy o rozwódce szukającej nowego miejsca w życiu, albo o skomplikowanej relacji nastoletniego surfera z ojcem i o niespodziewanej podróży na Księżyc Tom Hanks dowodzi, że potrafi wniknąć w istotę przyjaźni, rodziny, miłości i zwykłego codziennego życia. Szlachetność i wrażliwość, którymi zasłynął jako aktor, w równej mierze biją z jego prozy.

Z opowieści Hanksa bije radość tworzenia, przyjemność ze snucia opowieści o życiu, przyjaźni i rodzinie, a proza jest tak inteligentna, porywająca i ludzka jak jej autor. Do tego należy dodać szczególną spostrzegawczość i podszytą współczuciem inteligencję, które zawsze wyróżniały Toma Hanksa.

- Stephen Fry (brytyjski aktor, komik i pisarz)

Książka "Kolekcja nietypowych zdarzeń" - Tom Hanks - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Wielka Litera. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.