pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kodeks spółek handlowych. Seria: Aplikacje Prawnicze. Orzecznictwo

Autor książki:

Justyna Witas

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 165x238 mm
EAN: 9788325587192
ISBN: 978-83-2558-719-2
Data: 2016-10-18
Cena wydawcy: 129.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Orzecznictwo Aplikanta - Kodeks spółek handlowych, zawiera tezy orzeczeń do poszczególnych (wybranych) artykułów Kodeksu spółek handlowych.

Cały zbiór składa się z pięciu części:
- Orzecznictwa do Kodeksu cywilnego,
- Orzecznictwa do Kodeksu postępowania cywilnego,
- Orzecznictwa do Kodeksu spółek handlowych,
- Orzecznictwa do Kodeksu postępowania administracyjnego
- Orzecznictwa do Kodeksu karnego i Kodeksu postępowania karnego.

W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze.

Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu.

Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2017 r. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń - szukaj aktualizacji na stronie www.testy-prawnicze.pl w zakładce Aktualizacje Aplikacyjne.

Jeśli zatem jesteś aplikantem tuż przed końcowym egzaminem prawniczym zawodowym oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2017 r.

Pozycja ta przyda się również Aplikantom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z poszczególnych dziedzin prawa w trakcie aplikacji.

Książka "Kodeks spółek handlowych. Seria: Aplikacje Prawnicze. Orzecznictwo" - Justyna Witas - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2016 r.