pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kodeks spółek handlowych. Łączenie, podział i przekształcanie spółek. Komentarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 600 s.
Wymiar: 170x250 mm
EAN: 9788381246453
ISBN: 978-83-8124-645-3
Data: 2018-08-07
Cena wydawcy: 199.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Publikacja ma charakter komentarza praktycznego, koncentrującego się na zagadnieniach związanych z faktycznym zastosowaniem procedur łączenia, podziału i przekształcania spółek handlowych w codziennym obrocie gospodarczym.

Autorzy - przede wszystkim doradcy transakcyjni - korzystając ze swojego bogatego doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych, przybliżyli tę skomplikowaną problematykę.

W komentarzu kompleksowo omówiono przebieg regulowanych Kodeksem spółek handlowych procedur połączenia, podziału oraz przekształcenia na każdym ich etapie - zarówno menadżerskim, jak i właścicielskim i sądowym. Na szczególną uwagę zasługuje przy tym szczegółowe omówienie połączeń transgranicznych, coraz częściej spotykanych w praktyce obrotu.

Analizę poszczególnych regulacji prawnych uzupełnia zbiór wzorcowych dokumentów i pism mających zastosowanie w procedurach łączenia, podziału i przekształcania spółek handlowych.

Książka "Kodeks spółek handlowych. Łączenie, podział i przekształcanie spółek. Komentarz" - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2018 r.