pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kodeks spółek handlowych. Komentarz
Tytuł książki:

Kodeks spółek handlowych. Komentarz

Autor książki:

Mateusz Rodzynkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1524 s.
Wymiar: 171x243 mm
EAN: 9788381245012
ISBN: 978-83-8124-501-2
Data: 2018-06-18
269.74  299.00  29.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka stanowi omówienie przepisów Kodeksu spółek handlowych w szerszym kontekście innych ustaw mających znaczenie dla wykładni i stosowania prawa spółek handlowych, w tym m.in.: ustaw regulujących rynek kapitałowo-finansowy, Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych.

W publikacji uwzględniono najnowsze zmiany:
- wynikające z ustawy o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw,
- wprowadzone w związku z uchwaleniem ustawy - Prawo przedsiębiorców, dotyczące m.in. rejestrowania zmiany umowy spółki lub statutu spółki.

W opracowaniu położono nacisk na przedstawienie problemów interpretacyjnych i ich rozwiązań. Pogłębionej analizie poddano w szczególności te rozwiązania prawne i instytucje prawa spółek, które stwarzają najwięcej rozbieżności i trudności przy praktycznym stosowaniu przepisów Kodeksu. Komentarz ma charakter autorski i stanowi w dużej mierze prezentację poglądów własnych autora z uwzględnieniem zarówno dorobku orzecznictwa i doktryny, jak i własnego wieloletniego doświadczenia zawodowego wynikającego z obsługi prawnej obrotu gospodarczego.

Książka "Kodeks spółek handlowych. Komentarz" - Mateusz Rodzynkiewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 1524 stron i została wydana w 2018 r. Cena 269.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kodeks spółek handlowych. Komentarz"
Produkty podobne: