pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kochankowie Burzy. Tom 3. Sekrety różanego ogrodu

Autor książki:

Elżbieta G. Erban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Videograf
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788378359760
ISBN: 978-83-7835-976-0
Data: 2023-01-10
30.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Kochankowie Burzy to monumentalne dzieło życia Elżbiety Gizeli Erban. Porywająca opowieść o wielkiej miłości, dla której tło stanowią wydarzenia poprzedzające wybuch powstania styczniowego. Śledząc losy młodziutkiej Niny, czytelnik przenosi się do czasów, gdy honor i obowiązek wobec Ojczyzny były cenniejsze niż własne życie. Autorka w obrazowy sposób odwzorowuje panujące wtedy nastroje, mody oraz realia codzienności. Wyczarowuje przed naszymi oczami dawno miniony świat, pełen zarówno wystawnych balów, jak i krwawo tłumionych zamieszek. Świat mało znany dla wielu czytelników, a jednocześnie urokliwy jak sceneria ziemiańskiego dworku i pasjonujący jak najbardziej wciągająca salonowa intryga.

W trzecim tomie cyklu - Sekrety różanego ogrodu - wychodzi na jaw coraz więcej tajemnic dworu w Makowie, a Nina staje się mimowolnym świadkiem tragicznych wydarzeń. Chcąc uchronić ukochanego przed podejrzeniami, decyduje się na ryzykowny krok. Jednak czy zniszczenie zgromadzonych przez Paulę dokumentów okaże się dobrym posunięciem Zrozpaczona Nina opuszcza majątek hrabiego Klonowieckiego i udaje się do Warszawy. Okrzyknięta najpiękniejszą panną stolicy, próbuje w wirze życia towarzyskiego zapomnieć o swojej wielkiej miłości. Nie podejrzewa, że los szykuje dla niej nieoczekiwany zwrot akcji. Tylko czy wspólne życie budowane na łzach i okupione śmiercią innych osób może się okazać szczęśliwe

Książka "Kochankowie Burzy. Tom 3. Sekrety różanego ogrodu" - Elżbieta G. Erban - oprawa miękka - Wydawnictwo Videograf. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2023 r. Cena 30.66 zł. Zapraszamy na zakupy!