pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kobieta. Boska tajemnica

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
EAN: 9788366250185
ISBN: 9788366250185+1
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poznaj jaka jest największa tajemnica kobiecości! To właśnie o niezwykłym charyzmacie kobiet Judycie Syrek opowiedział niekwestionowany autorytet w dziedzinie budowania relacji, czyli o. Joachim Badeni!

Dowiesz się od niego:

W czym kobiety są podobne do mężczyzn, a co je od nich różni? Czy powinny one rządzić światem? Co powinna robić kobieta, gdy podoba się jej jakiś mężczyzna? Jak powinna wyglądać pierwsza randka? Do czego przydaje się kobieca intuicja? Czy istnieje ideał kobiety?

Znajdziesz tu m.in. jego mądre i dowcipne uwagi, odwołania do rozmów z małżeństwami, a nawet wspomnienia własnych przeżyć.

Z każdą dobrą myślą, z każdym mądrym słowem warto dotrzeć do człowieka. W tej książce jest wiele mądrości, nad którymi warto się zastanowić. Każdy człowiek myślący czerpie z takich mądrości coś dla siebie. Jestem bardzo zaskoczona historią przytoczoną przez ojca Joachima. Być w oczach duchownego wzorem, jest rzeczą bardzo zaszczytną, ale też niezwykle zobowiązującą. Aneta Kręglicka
Ciekawa, prosta, mądra, niepozbawiona humoru książka dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą kobiety zrozumieć. Czytając ją, czułam się wyjątkowa. Małgorzata Kożuchowska

Ojciec Joachim Badeni OP (1912 - 2010) - arystokrata, mędrzec, człowiek pełen poczucia humoru, a przede wszystkim duszpasterz, który znakomicie znał tajniki kobiecej duszy. Był współtwórcą słynnego krakowskiego duszpasterstwa akademickiego „Beczka”, gdzie znano go z tego, że miał szczęśliwą rękę do kojarzenia par. Ukuto nawet slogan: „Tylko Badeni dobrze Cię ożeni”.

Książka "Kobieta. Boska tajemnica" - o. Joachim Badeni, Judyta Syrek - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2019 r.