pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kluczowe kompetencje specjalisty danych. Jak pracować z danymi i zrobić karierę

Autor książki:

Kirill Eremenko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 270 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301215682
ISBN: 978-83-0121-568-2
Data: 2021-02-05
78.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Data Science szturmem zdobyło nowe obszary - wszystko jest większe, szybsze i lepsze. Większe możliwości obliczeniowe wprowadziły uczenie maszynowe i głębokie uczenie maszynowe na rynek. Tworzenie sztucznych sieci neuronowe jest znacznie prostsze. Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała wiele branż. Rozwój technologii byłby niemożliwy bez Data Science. Poznanie podstaw tej nauki otwiera wiele drzwi, bo specjaliści danych potrzebni są w wielu dziedzinach. Data Science jest wyjątkowo obiecującym obszarem prac i badań.

Jeśli chcesz zrobić krok w stronę swojej kariery w Data Science, książka Kluczowe kompetencje specjalisty danych jest dla Ciebie. Jest to publikacja, która w sposób kompleksowy omawia takie kwestie jak:
gromadzenie danych, przygotowanie danych, analiza danych, wizualizacja danych, prezentacja danych. Część I wprowadzi Cię w świat wszechobecnych danych i najważniejszych zasad Data Science, które pomogą Ci pogłębić posiadaną wiedzę. Część II przeprowadzi Cię przez etap gromadzenia i analizy danych. W Części III dowiesz się, jak najlepiej zwizualizować i zaprezentować wyniki swojej pracy.

Książka "Kluczowe kompetencje specjalisty danych. Jak pracować z danymi i zrobić karierę" - Kirill Eremenko - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2021 r. Cena 78.49 zł. Zapraszamy na zakupy!