pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Klucz do człowieka
Tytuł książki:

Klucz do człowieka

Autor książki:

Zbigniew Tyburski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Katolicki Uniwersytet Lubelski, KUL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380617445
ISBN: 978-83-8061-744-5
Data: 2020-01-09
38.76  41.00  2.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podnoszące na duchu opowiadania o innowacjach, poświeceniu oraz. więziach, które jednoczą...

Zaprezentowany zbiór ukazuje zmagania i wyjątkowe osiągnięcia rodziny fi/owaków, która dzieją wytrwałości, pomysłowości i wzajemnemu zaufaniu zmieniła oblicze niektórych dziedzin życia. Piotr i Teresa, "Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych, są przykładem ambitnych emigrantów, którzy po wielu latach ciężkiej pracy i wyrzeczeń stali się milionerami dzieją jednemu wspaniałemu pomysłowi i tajemniczemu projektowi. Wjati sposób ich czworo dzieci przystosuje się do luksusowego żyda swoich rodziców i czy ich własne nadzwyczajne projekty będą równie owocne i przynoszące dobro? Radykalne i fascynujące podejście do aktualnych zagadnień, takich jak: bieda, choroby, przestępstwa czy chódażby uliczne korki, ukazane w formie inspirujących opowiadań, rzuca światło m współczesne społeczeństwo. Członkowie rodziny Nowaków zmierzyli się ^ trudnymi sytuacjami, a mądrość, i którą do nich podeszli, i rozsądek, którym się wykazali, pozwoliły im pokonać przedwnośd i stać się światłem nadziei dla ludzi walczących z problemami. Opisani bohaterowie mogą być godnym naśladowania wzorcem dla każdego z nas.

Zbigniew Tyburski jest autorem publikacji: Cały do Ciebie Wolska należę (1993), Tolish Champions. Sketches mjiman Uignity (1997), Encykliki Jana Pawła 11. fundamenty wiary i moralnośd katolickiej (2011) oraz. wielu artykułów na tematy socjologiczne, historyczne i pastoralne. Kapłan Diecezji Taterson, l^ew Jersey i profesor adiunkt w Set on Jiall Unhfersity.

Książka "Klucz do człowieka" - Zbigniew Tyburski - oprawa miękka - Wydawnictwo Katolicki Uniwersytet Lubelski, KUL. Książka posiada 100 stron i została wydana w 2019 r. Cena 38.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Zbigniew Tyburski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Joachim Löw - okładka książki

Joachim Löw

Christoph Bausenwein
Chicken Street - okładka książki

Chicken Street

Amanda Sthers