pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Klub Miłośniczek Czekolady / Dieta Miłośniczek Czekolady. PAKIET 2...
książka:

Klub Miłośniczek Czekolady / Dieta Miłośniczek Czekolady. PAKIET 2 KSIĄŻEK

Dane szczegółowe:
Producent: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
EAN: 5906074281251
ISBN: 5906074281251
Data: 2011-11-23
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Miłośniczki Czekolady i ślub
Miłośniczki Czekolady i ślub 25.57 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Pakiet Majewska 1. Seria kwiatowa
Pakiet Majewska 1. Seria kwiatowa 43.52 zł pozycja dostępna!

Klub Miłośniczek Czekolady / Dieta Miłośniczek Czekolady. PAKIET 2 KSIĄŻEK - Carole Matthews - opis książki:

Klub Miłośniczek Czekolady.
Powieść smakowita, zabawna i wzruszająca. Losy czterech niepowtarzalnych kobiet z całkowicie rożnych światów jednoczy uzależnienie od czekolady.
Niektóre kobiety są uzależnione od zakupów, inne nigdy nie mają dość szampana. Są takie, które lubią usiąść z dobrą książką, inne wolą wyjść wieczorem z domu. A Lucy Lombard nie może żyć bez czekolady. Gęsta, kremowa, słodka, przepyszna czekolada jest niezastąpiona. W dodatku potrafi wszystko wyleczyć, od złamanego serca po ból głowy. Tę miłość Lucy podzielają trzy najlepsze przyjaciółki: Autumn, Nadia i Chantal. We cztery tworzą doborową grupę - Klub Miłośniczek Czekolady. Zawsze gdy pojawia się kryzys, spotykają się w swoim sanktuarium - kafejce Czekoladowe Niebo. Kiedy chłopak, który obiecuje wierność, nadal zdradza, szef flirtuje, mąż okazuje się nałogowym hazardzistą, a w małżeństwie brakuje miłości, można się zwierzyć przyjaciółkom i wzmocnić nadwątlone siły czekoladą.
Dieta Miłośniczek Czekolady.
Kontynuacja losów bohaterek powieści Klub Miłośniczek Czekolady. Czy cztery fantastyczne kobiety ułożą sobie wreszcie życie Kiedy członkinie Klubu Miłośniczek Czekolady zwołują awaryjne spotkanie, zanim któraś z nich zdąży policzyć do dziesięciu, już ulega czekoladzie Lucy Lombard jest pewna, że jej żyli długo i szczęśliwie z przystojnym szefem jest już przesądzone. Ale właśnie przyłapała go w łóżku z jakąś kobietą. Jak zwykle nie tylko ona ma problemy. Nowy chłopak Autumn jeszcze nie poznał jej rodziców, którzy różnią się od niego nie tylko kolorem skóry. Mąż Nadii skończył z hazardem, lecz ona nadal mu nie ufa. Chantal chce uratować swoje małżeństwo, jednak nie jest to wcale takie łatwe, bo jej partner życiowy ma zostać ojcem dwojga dzieci z rożnych matek. Sprawy się wyraźnie komplikują. Tym dziewczynom z pewnością będzie potrzebna czekolada. Dużo czekolady!

Książka „Klub Miłośniczek Czekolady / Dieta Miłośniczek Czekolady. PAKIET 2 KSIĄŻEK” - oprawa miękka - Wydawnictwo Gruner+Jahr, G+J. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Carole Matthews - autor m.in.:
Cukiernia w ogrodzie - okładka książki
Cukiernia w ogrodzie Carole Matthews;