pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife a
książka:

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife a

Dane szczegółowe:
Wydawca: Enso Publishing
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788393226948
ISBN: 978-83-9322-694-8
Data: 2017-02-09
43.54  45.64  2.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife a - Nenach Sylver - opis książki:

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że Twój mąż ma zdiagnozowaną Boleriozę, która umiejscowiła się w stawach i powoduje takie bóle, że w nocy nie może spać. Przyjmuje liczne preparaty farmaceutyczne, w tym antybiotyki, które mają za zadanie likwidację nawracających stanów zapalnych w organizmie. Choroba ciągnie się latami, ale jest cały czas pod kontrolą lekarza. Ty jesteś bezradna i pokładasz wiarę usunięcia choroby w modlitwie.
Albo wyobraź sobie, że Twoje dziecko ma 12 lat a od 3 roku życia traci słuch i wzrok. Wy, jego rodzice odwiedziliście już mnóstwo specjalistów, którzy od wielu lat nie mogą postawić jednoznacznej diagnozy. Dziecko czekają implanty. Czujecie kompletną niemoc. Jeden z wykwalifikowanych lekarzy odkrywa w końcu larwy glisty ludzkiej, które umiejscowiły się i rozwijają w uszach i oczach, niszcząc delikatne narządy słuchu i wzroku. Rozpoczyna się leczenie farmakologiczne, które ma skutki uboczne, osłabienie organizmu, mdłości, biegunki, temperatura. Jest jednak nadzieja, że już wszystko będzie dobrze.
A teraz wyobraź sobie sytuację, że Twój ukochany pies lub kot ma Toksoplazmozę, która atakuje również ludzi. Każda następna wizyta u weterynarza po kolejnych kuracjach lekowych przekonuje Cię, że zwierzę tym razem powróci do zdrowia. Ale zarówno Ty, jak i Twój pies czy kot jesteście tym leczeniem zmęczeni.

Książka „Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife a” - oprawa miękka - Wydawnictwo Enso Publishing.

Książka posiada 376 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife a"
Produkty podobne: