pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Katalog cen jednostkowych robót i obiektów remontowych. II kwartał 2014

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 584 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 977208065580704
Data: 2014-05-16
pozycja niedostępna

Katalog cen jednostkowych robót i obiektów remontowych. II kwartał 2014 - opis książki:

Wydawnictwo stanowi największą i najbardziej aktualną bazę cen jednostkowych rynkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, eliminującymi obligatoryjne podstawy kosztorysowania, baza cen w pełni dostosowana jest do sporządzania wycen remontów i modernizacji oraz sporządzania kosztorysów metodą uproszczoną, opartą na rynkowych cenach jednostkowych, zarówno w ramach zamówień publicznych, jak i poza nimi.

Wydawnictwo zawiera jednostkowe ceny rynkowe robót remontowo-budowlanych oraz jednostkowe ceny rynkowe, dotyczące robót remontowych w obiektach zabytkowych.

Publikowane ceny jednostkowe obejmują swoim zakresem wszystkie branże robót budowlanych w zakresie remontów i modernizacji. Wskaźniki cenowe mogą być wykorzystywane przy sporządzaniu wycen i kosztorysów metodą uproszczoną na remonty w branży: ogólnobudowlanej sanitarnej i instalacje wod.-kan., c.o., gaz., wentylacja elektrycznej inżynieryjnej i sieci zewnętrzne sanitarne i energetyczne.

Katalog zawiera również obiekty modelowe, które stanowią źródło wskaźników cenowych na remont i modernizację wybranych części obiektów kubaturowych, wskaźników cenowych na wykonanie rozbiórek oraz wskaźników cenowych na przeprowadzenie remontów w zakresie instalacji w obiektach kubaturowych, jak też w obiektach inżynieryjnych.

Książka „Katalog cen jednostkowych robót i obiektów remontowych. II kwartał 2014” - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 584 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Katalog cen jednostkowych robót i obiektów remontowych. II kwartał..."