pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki w.2017
Tytuł książki:

Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki w.2017

Autor książki:

Natalia Minge, Krzysztof Minge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Wymiar: 125x125 mm
EAN: 9788377889800
ISBN: 978-83-7788-980-0
Data: 2020-06-18
13.74  14.44  0.7 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki w.2017 - Natalia Minge, Krzysztof Minge - opis książki:

Czy wiesz, że rozpoznawanie dźwięków i naśladowanie odgłosów otoczenia to naturalny sposób poznawania świata przez dziecko oraz komunikacji z dorosłymi Zabawy z dźwiękami świetnie przygotują dziecko do wyrażania emocji oraz poprawnego artykułowania pierwszych słów.
Karty obrazkowe Poznaję świat Dźwięki to wyjątkowy zestaw (poradnik + karty), który kształtuje umiejętność rozpoznawania dźwięków i przyporządkowywania ich do odpowiednich obrazów, aktywnie wspomaga rozwój mowy u najmłodszych dzieci, poszerza zasób słownictwa oraz uczy właściwego posługiwania się głosem.
To również doskonała pomoc dla pedagogów i logopedów, którzy szukają sprawdzonych i trwałych pomocy terapeutycznych, które będą przydatne w pracy także ze starszymi dziećmi.
Poradnik Poznaję świat, autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera komentarz oraz pomysły na gry i zabawy z kartami. Syczcie jak węże, wyjcie jak wilki i bzyczcie jak pszczoły to tylko kilka propozycji ćwiczeń z kartami, które stanowią doskonały sposób na gimnastykę buzi i języka podczas wspólnej zabawy z opiekunami!
Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzi 12 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne, dostosowane do percepcji najmłodszych, fotografie pojazdów, przedmiotów, zwierząt i ludzi (awers) oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze (rewers).
Korzystanie z kolorowych, usztywnianych kart pozwala rozpoznawać dźwięki naturalne, pochodzące z najbliższego otoczenia dziecka. Zabawy w naśladowanie odgłosów otoczenia rozwijają słuch, mowę, pamięć i uwagę oraz stanowią świetny trening buzi i języka, przygotowując narządy artykulacyjne do prawidłowej wymowy wszystkich głosek języka polskiego.
Realistyczne zdjęcia oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze zostały tak dobrane, aby wspomagały rozwój mowy, słuchu fonematycznego i zdolność zapamiętywania w formie najbardziej naturalnej dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!
Pakiet zawiera:
- Poradnik dla opiekunów przygotowany przez psychologów dziecięcych z pomysłami na gry i zabawy z wykorzystaniem kart
- 12 kolorowych, usztywnianych i trwałych kart z realistycznymi zdjęciami dostosowanymi do percepcji najmłodszych

Książka „Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki w.2017” - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2017 r. Cena 13.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki w.2017"
Natalia Minge, Krzysztof Minge - autor m.in.:
Karty edukacyjne. Łamigłówki 3-5 - zdjęcie zabawki, gry
Karty edukacyjne. Łamigłówki 3-5 lat Natalia Minge, Krzysztof Minge, Hubert Bobrowski;
Trening umysłu dla seniorów - okładka książki
Trening umysłu dla seniorów Natalia Minge, Krzysztof Minge;
Produkty podobne: