pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kampanie II wojny światowej

Autor książki:

Chris Bishop, Chris McNab

Dane szczegółowe:
Wydawca: DRAGON
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 230x290 mm
EAN: 9788363559083
ISBN: 978-83-63559-08-3
Data: 2012-08-07
Cena wydawcy: 34.95 złpozycja niedostępna

Opis książki:

II wojna światowa to sześć lat bezprecedensowego konfliktu toczącego się na terenach od zachodniej Europy po stepy Rosji i dżungle Azji Południowo-Wschodniej, na lądzie, morzu i w powietrzu.

W książce Kampanie II wojny światowej dzień po dniu Chris Bishop i Chris Mc Nab dokumentują odwagę i poświęcenie, okrucieństwo i terror, których w latach wojny doświadczały miliony żołnierzy i zwykłych ludzi.

Obszerna i wyczerpująca publikacja składa się z dwóch części poświęconych wojnie w Europie i Afryce Północnej oraz wojnie na Pacyfiku. W ramach poszczególnych rozdziałów autorzy szczegółowo analizują każdą kampanię. Czarno-białe i kolorowe zdjęcia, dokładne mapy oraz ilustracje zapewniają sugestywny i nieraz wstrząsający obraz wojny.

Szczegółowe kalendaria ukazują etapy przebiegu wojny - od wybuchu konfliktu w Europie po katastrofalne w skutkach użycie broni atomowej w Japonii.

II wojna światowa pozostaje największym konfliktem militarnym w historii. Niniejsza publikacja ukazuje przebieg kampanii wojennych tego burzliwego okresu dzień po dniu.

- Obszerne omówienie kluczowych operacji II wojny światowej - Wyczerpujące kalendaria przedstawiające przebieg wojny - Szczegółowe wydarzenia w Europie, Afryce Północnej i na Pacyfiku - od niemieckiej inwazji na Polskę po bitwę o Okinawę - Liczne zdjęcia wojenne oraz kolorowe mapy

Książka "Kampanie II wojny światowej" - Chris Bishop, Chris McNab - oprawa twarda - Wydawnictwo DRAGON. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]