pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jezus mówi do ciebie

Autor książki:

Sarah Young

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 130x185 mm
EAN: 9788363621360
ISBN: 978-83-63621-36-0
Data: 2013-09-30
19.44  29.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."
Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

Książka "Jezus mówi do ciebie" - Sarah Young - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2013 r. Cena 19.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sarah Young - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Moc uwielbienia - okładka książki

Moc uwielbienia

Merlin Carothers
Oczami Jezusa - okładka książki

Oczami Jezusa

Carver Alan Ames
Produkty podobne:
Kontemplacja Serca Jezusa - okładka książki

Kontemplacja Serca Jezusa

Łukasz Kleczka SDS
11 pragnień. Ćwiczenia ignacjańskie - okładka książki

11 pragnień. Ćwiczenia ignacjańskie

Santiago Thio, De Pol SJ
Moja Droga Krzyżowa - okładka książki

Moja Droga Krzyżowa

ks. Andrzej Muszala