pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jezus był rangerem. Walcz jak Chrystus
Tytuł książki:

Jezus był rangerem. Walcz jak Chrystus

Autor książki:

John McDougall

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 195 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828048
ISBN: 978-83-7482-804-8
Data: 2017-05-11
25.78  33.90  8.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bóg szuka prawdziwych wojowników, aby walczyli za Jego królestwo. Bądź jednym z nich!
Co wspólnego ma Jezus z elitarną jednostką piechoty? Kapitan John Mc Dougall przekonuje, że więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Bo ewangeliczny Jezus to bynajmniej nie potulny hipis, ale twardy wojownik, który wylądował na terenie wroga, odbezpieczył broń i rozpoczął misję. I nas zachęca, byśmy Go w tym naśladowali. Po przeczytaniu tej książki zrozumiesz, że naszym zadaniem na Ziemi nie jest grzeczne oczekiwanie ze złożonymi rękami na niebo, ale bezustanna, duchowa walka z przeciwnikiem, który robi wszystko, aby zniszczyć Boże królestwo w nas, w naszych rodzinach, miastach i narodach. Jesteś powołany, by stanąć na linii frontu i wraz ze swoimi towarzyszami broni walczyć tak, jak nauczył nas tego Chrystus.

W kościołach znajdziemy zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn. W więzieniach jest odwrotnie. Dlaczego tak się dzieje? Pewnie dlatego, że - jak stwierdza autor tej książki - twardym facetom trudno naśladować Jezusa. Każdy z nich ma naturę wojownika, a w popularnej wyobraźni Jezus to "długowłosy chłopak, któremu mamy śpiewać miłosne piosenki". Brrrr! Książka pokazuje, jak dalece błędny to wizerunek. Jezus jest bowiem prawdziwym wojownikiem. Autor wie, o czym mówi, bo sam służył w elitarnych jednostkach armii amerykańskiej. Wizerunek Jezusa-wojownika, przedstawiony przez weterana operacji bojowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie, jest wiarygodny i przekonujący. Mężczyźni mogą i powinni dostrzec, że Jezus naprawdę spełnia kryteria najtwardszego z twardych facetów. Bo choć każdy mężczyzna jest wojownikiem, to tylko z Jezusem walczy na właściwym froncie. Bóg w swoim Synu zrealizował i realizuje w dalszym ciągu wszelkie elementy bojowej strategii. Jak to możliwe? A tego już dowiecie się z książki. Gorąco polecam.

Franciszek Kucharczak, "Gość Niedzielny"

Książka "Jezus był rangerem. Walcz jak Chrystus" - John McDougall - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 195 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
John McDougall - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
O co właściwie nam chodzi? Nie - okładka książki

O co właściwie nam chodzi? Nie piszę, by się inni...

ks. Wojciech Węgrzyniak, Małgorzata Pabis (red.)
Mój różaniec - okładka książki

Mój różaniec

ks. Gabriele Amorth
Produkty podobne: