pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jestem otchłanią

Autor książki:

Donato Carrisi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382158953
ISBN: 978-83-8215-895-3
Data: 2022-04-26
33.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

MROCZNY THRILLER CZOŁOWEGO WŁOSKIEGO AUTORA KRYMINAŁÓW.
Po Domu głosów, który zahipnotyzował czytelników, Donato Carisi stawia przed nimi nowe wyzwanie: podróż w czarną otchłań, która jest w każdym z nas.
Śmieci wyrzucane przez człowieka opowiadają jego prawdziwą historię. Bo, w przeciwieństwie do ludzi, śmieci nie kłamią.
Sprzątający mężczyzna wie, że właśnie w tym, co ludzie wyrzucają, kryją się ich najgłębsze sekrety. A on umie interpretować każdy wyrzucony do kosza przedmiot. I potrafi je wykorzystywać do znajdowania swoich ofiar.
Żyje zgodnie z utrwalonym rytmem, bo jedynie w ten sposób może pozostać niewidzialny, być cieniem na obrzeżach świata. Tylko w rzadkie, ale jakże pamiętne wieczory pozwala sobie na odstępstwa od swoich nawyków.
Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie, a tym samym naraża się na to, że przestanie być niewidzialnym, oraz na gniew człowieka ukrywającego się za zielonymi drzwiami.
Największym jednak zagrożeniem jest to, że uratowana dziewczynka ściąga na niego uwagę kobiety, kto nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej.
We Włoszech, jeśli mówisz thriller, mówisz Donato Carrisi.
D la Repubblica
Nowa mocna powieść Donato Carrisiego.
Corriere della Sera
Carrisi tworzy ten typ historii, przy których nie sposób się nudzić.
Portal Kryminalny

Książka "Jestem otchłanią" - Donato Carrisi - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.